Το πρώτο ηλεκτρονικό μπασκετικό περιοδικό με την πληρέστερη Αθλητιατρική Πύλη στο ελληνικό διαδίκτυο!

Η σελίδα του 4x4

PDFΕκτύπωσηE-mail

"ΠΑΝΟΣ ΖΑΧΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ" - 2015-16


Share


Το 4x4 του "Πάνος Ζαχαρογιάννης" για το 2015-16 είναι γεγονός. Στην παρούσα σελίδα θα μπορείτε να βρείτε το πρόγραμμα, τα αποτελέσματα, αλλά και τη βαθμολογία όλων των αγώνων της κανονικής περιόδου, αλλά και των πλέι οφς της διοργάνωσης, μαζί με τις ανακοινώσεις της λίγκας (στο κάτω μέρος της σελίδας). Αναλυτικα:


Πρωταθλητές: Aladalon


Τελικός

Aladalon - Giants

Ορισμός: Σάββατο 27/1, 21:15, Στ. Βενέτης
Το ματς:
2-1 (25-15, 15-21, 25-22)

Aladalon: Μιχαηλίδης Ι., Μιχαηλίδης Α., Μιχαηλίδης Χ., Μαυρίδης, Φιλιππαίος, Καλογερογιαννης, Διαμαντόπουλος
Giants: Αντωνιάδης, Μυλωνας, Τσιακατουρας, Λαβρανος, Ησαΐας, Ιωνας


Ημιτελικά

Aladalon - Μπασκετοπαρέα 2-0

1ος αγώνας
Ορισμός:
Σάββατο 23/1, 21:30, Καλλιθέα
Το ματς:
2-1 (18-20, 19-18, 24-20)
Aladalon: Μιχαηλίδης, Μιχαηλίδης, Φιλιππαίος, Μαυρίδης, Καλογερογιαννης
Μπασκετοπαρέα: Χαρατσαρης, Σχοινας, Κελαϊδης, Φουνταδακης, Γιαχος, Μπιλιας


2ος αγώνας
Ορισμός:
Σάββατο 6/2, 20:30, Καλλιθέα
Το ματς:
2-0 (23-16, 28-21)
Aladalon: Μιχαηλίδης Ι., Μιχαηλίδης Α., Μιχαηλίδης Χ., Μαυριδης, Καλογερογιαννης
Μπασκετοπαρέα: Καραχαλιος, Χαρατσαρης, Μπιλιας, Σχοινας, Φουνταδακης



Giants - Oklaχώμα 2-0

1ος αγώνας
Ορισμός:
Σάββατο 23/1, 21:30, Καλλιθέα
Το ματς:
2-0 (ο αγώνας κατοχυρώθηκε στους Giants λόγω μη προσέλευσης της Oklaχώμα)

2ος αγώνας
Ορισμός:
Σάββατο 6/2, 20:30, Καλλιθέα
Το ματς:
2-0 (18-14, 20-18)
Giants: Αντωνιάδης, Μυλωνας, Λαβρανος, Ησαϊας, Τσιακατουρας
Oklaχώμα: Γεραμανης, Κατσαμακλης, Μπουμπουκας, Καραγιαννης, Τετζερης


Κανονική περίοδος

Α Όμιλος



Πρόγραμμα/Αποτελέσματα

Αγωνιστική 1η

Lazers – Aladalon
Ορισμός: Σάββατο 24/10, 21:00, Στ. Βενέτης
Ο αγώνας: 0-2 (14-22, 5-16)
Lazers: Γιαννούλης, Λυμπέρης, Καραμπατσακης, Καρακωστας, Δημητρουλάκης Σ., Δημητρουλάκης Μ.
Aladalon: Μιχαηλίδης Ι., Μιχαηλίδης Α., Μιχαηλίδης Π., Φιλιππαίος, Μαυριδης, Διαμαντόπουλος, Καλογερογιαννης


Oklaχώμα – Warriors Zografou

Ορισμός: Τρίτη 27/10, 22:00, Ραιδεστού
Ο αγώνας: 2-0 (25-21, 25-23)
Oklaχώμα: Παπαναστασίου, Τσάπαλος, Σαχινίδης, Βολτέας, Πετρόπουλος
Warriors Zografou: Μπαλαδημας, Βγενόπουλος, Κουτσικος, Λυρος, Χαροβας, Μωραΐτης


Αγωνιστική 2η

Lazers – Oklaχώμα
Ορισμός: Κυριακή 1/11, 14:15, Ζωφριά
Ο αγώνας: 1-2 (15-16, 18-14, 10-21)
Lazers: Γιαννουλης, Καρακωστας, Λυμπερης, Καραμπατσάκης, Δημητρουλακης
Oklaχώμα: Μουστάκη, Τσάπαλος, Τουνας Δ., Τουνας Γ.

Aladalon – Warriors Zografou

Ορισμός: Τετάρτη 16/12, 22:15, Ραιδεστού
Ο αγώνας: 2-0 (24-15, 25-15)
Aladalon: Μιχαηλίδης Ι., Μιχαηλίδης Α., Μιχαηλίδης Χ., Μαυρίδης, Φιλιππαίος
Warriors Zografou: Μπαλαδήμας, Κουτσικος, Λυρος, Βγενοπουλος, Χαροβας

Αγωνιστική 3η

Lazers – Warriors Zografou
Ορισμός: Τρίτη 17/11, 22:00, Ραιδεστού
Ο αγώνας:
2-1 (11-24, 25-15, 19-18)
Lazers: Καραμπατσάκης, Δημητρουλακης Σ., Δημητρουλακης Μ., Λυμπερης, Γιαννουλης, Καρακώστας
Warriors Zografou: Μπαλαδημας, Χαροβας, Κουτσικος, Βγενοπουλος, Μωραΐτης

Aladalon – Oklaχώμα

Ορισμός: Σάββατο 14/11, 20:30, Καλλιθέα
Ο αγώνας:
2-1 (24-29, 27-19, 26-20)
Aladalon: Μιχαηλίδης Ι., Μιχαηλίδης Χ., Μιχαηλίδης Α., Διαμαντόπουλος, Μαυρίδης
Oklaχώμα: Κατσαμακλης, Γεραμανης, Παπας, Πετροπουλος, Σαχινιδης

Αγωνιστική 4η

Lazers – Aladalon
Ορισμός: Δευτέρα 21/12, 21:00, Ραιδεστού
Ο αγώνας:
0-2 (κατοχυρώθηκε υπέρ των Aladalon)

Oklaχώμα – Warriors Zografou

Ορισμός: Τρίτη 1/12, 22:00, Ραιδεστού
Ο αγώνας:
2-0 (20-17, 26-24)
Oklaχώμα: Τσάπαλος, Γεραμανης, Καλοπητας, Πετρόπουλος
Warriors Zografou: Χαροβας, Λυρος, Κουτσικος, Μωραΐτης, Βγενοπουλος, Μπαλαδημος, Σωληναρέας

Αγωνιστική 5η

Lazers – Oklaχώμα
Ορισμός: Σάββατο 7/11, 22:15, Ζωφριά
Ο αγώνας:
0-2 (12-26, 22-30)
Lazers: Δημητρουλάκης Σ., Δημητρουλάκης Μ., Γιαννουλης, Καραμπατσακης, Λυμπερης, Καρακωστας
Oklaχώμα: Χρηστιας, Βολτέας, Κατσαμακλης, Τσαπαλος, Μουστακη

Aladalon – Warriors Zografou

Ορισμός: Τρίτη 22/12, 22:00, Ραιδεστού
Ο αγώνας:
2-0 (κατοχυρώθηκε υπέρ των Aladalon)

Αγωνιστική 6η

Lazers – Warriors Zografou
Ορισμός: Σάββατο 19/12, 20:30, Καλλιθέα
Ο αγώνας:
0-2 (κατοχυρώθηκε υπέρ των Warriors Zografou)

Aladalon – Oklaχώμα
Ορισμός: Δευτέρα 21/12, 22:30, Ραιδεστού
Ο αγώνας:
2-0 (22-20, 23-17)
Aladalon: Διαμαντόπουλος, Μιχαηλίδης Χ., Μαυρίδης Ν., Καλογερογιαννης, Μιχαηλιδης Ι.
Oklaχώμα: Γεραμανης, Καλοπητας, Μαντζαρης, Κατσαμακλης



Β Όμιλος



Πρόγραμμα/Αποτελέσματα

Αγωνιστική 1η

Μπασκετοπαρέα – Jugermasters

Ορισμός: Τετάρτη 21/10, 22:00, Ραιδεστού
Ο αγώνας:
2-0 (11-9, 26-19)
Μπασκετοπαρέα: Θεοχαρης, Χαρατσαρης, Κελαϊδης, Φουνταδακης
Jugermasters: Σταυρόπουλος, Λαγανας, Τριδημας, Ρουβαλης

Φούρια Μπόχα – Giants
Ορισμός: Τετάρτη 21/10, 22:00, Ραιδεστού
Ο αγώνας: 0-2 (13-21, 10-30)
Φούρια Μπόχα: Πανόπουλος, Φορτωσης, Μπεκος, Κουτουλας, Μαρκακης, Βαρβαριγος
Giants: Αντωνιαδης, Λαυρανος, Ησαΐας, Μυλωνας, Τσιακατουρας


Αγωνιστική 2η

Μπασκετοπαρέα – Giants
Ορισμός: Κυριακή 8/11, 17:15, Στ. Βενέτης
Ο αγώνας: 1-2 (18-17, 25-26, 7-20)
Μπασκετοπαρέα: Χαρατσαρης, Σχοινας, Θεοχαρης, Γιαχος, Φουνταδακης, Κελαϊδης
Giants: Αντωνιαδης, Ησαΐας, Μυλωνας, Τσιακατουρας, Λαυρανος, Ιωνας

Φούρια Μπόχα – Jugermasters
Ορισμός: Κυριακή 8/11, 17:15, Στ. Βενέτης
Ο αγώνας: 0-2 (11-25, 21-26)
Φούρια Μποχα: Μαυροειδής, Βαρβαρίγος, Πολυχρονόπουλος, Μαρακακης
Jugermasters: Τριδημας, Σταυροπουλος, Λαγανας, Ρουβαλης, Ηλιοπουλος

Αγωνιστική 3η

Μπασκετοπαρέα – Φούρια Μπόχα
Ορισμός: Κυριακή 1/11, 14:15, Ζωφριά
Ο αγώνας: 2-0 (30-28, 31-21)
Μπασκετοπαρέα: Σχοινας, Κελαϊδης, Φουνταδακης, Χαρατσαρης, Γιαχος
Φούρια Μπόχα: Μαρκακης, Κουτουλας, Βαρβαριγος, Πολυχρονοπουλος, Κατσαρογιαννης, Καρακικλας, Πανόπουλος, Παπαδόπουλος

Giants – Jugermasters
Ορισμός: Κυριακή 1/11, 19:30, Αγ. Νικόλαος
Ο αγώνας: 2-0 (17-15, 31-15)
Giants: Αντωνιάδης, Μυλωνάς, Τσιακατουρας, Ησαΐας, Λαυρανος
Jugermasters: Τριδημας, Λαγανας, Σταυροπουλος, Ρουβαλης

Αγωνιστική 4η


Μπασκετοπαρέα – Jugermasters
Ορισμός: Σάββατο 14/11, 20:30, Καλλιθέα
Ο αγώνας: 2-0 (κατοχυρώθηκε υπέρ της Μπασκετοπαρέας λόγω μη προσέλευσης των Jugermasters)
Μπασκετοπαρέα: Χαρατσαρης, Κελαϊδης, Γιαχος, Σχοινας, Θεοχάρης
Jugermasters: -

Φούρια Μπόχα – Giants
Ορισμός: Τρίτη 17/11, 22:00, Ραιδεστού
Ο αγώνας: 0-2 (14-23, 23-31)
Φούρια Μπόχα: Βαρβαριγος, Μαρκακης, Αντωνατος
Giants: Αντωνιάδης, Τσιακατουρας, Ιωνας, Μυλωνας, Λαβρανος

Αγωνιστική 5η

Μπασκετοπαρέα – Giants
Ορισμός: Τετάρτη 16/12, 22:15, Ραιδεστού
Ο αγώνας: 2-1 (20-17, 13-18, 29-21)
Μπασκετοπαρέα: Χαρατσαρης, Σχοινας, Φουνταδακης, Ναξιωτης
Giants: Αντωνιάδης, Μυλωνας, Λαβρανος, Τσιακατουρας, Ιωνας

Φούρια Μπόχα – Jugermasters

Ορισμός: Τρίτη 1/12, 22:00, Ραιδεστού
Ο αγώνας: 2-0 (κατοχυρώθηκε υπέρ της Φούρια Μπόχα λόγω μη προσέλευσης των Jugermasters)
Φούρια Μπόχα: Κουτουλας, Αντωνατος, Μαρκακης, Μαυροειδης, Φορτωσης
Jugermasters: -

Αγωνιστική 6η

Μπασκετοπαρέα – Φούρια Μπόχα
Ορισμός: Δευτέρα 21/12, 21:00, Ραιδεστού
Ο αγώνας: 2-0 (κατοχυρώθηκε υπέρ της Μπασκετοπαρέας)

Giants – Jugermasters
Ορισμός: -
Ο αγώνας: 2-0 (Ο αγώνας κατωχυρώθηκε στους Giants λόγω μη προσέλευσης των Jugermasters)


Ανακοινώσεις

- Ημερομηνίες Α φάσης
- Όμιλοι, σύστημα, αγωνιστικές
- Συνάντηση εκπροσώπων



blog comments powered by Disqus

Share